Przejdź do treści

Złoto Na Srebrnym Ekranie

Tak, jak w prawdziwym życiu, także w filmach złoto często gra ważną rolę. Przekonaj się, ile warte byłyby złote ikony kinematografii, gdyby faktycznie wykonano je z czystego kruszcu!

 

 

Tagi:

4 komentarze do “Złoto Na Srebrnym Ekranie”

  1. Prawdziwa żyła złota jest najczesciej po smierci aktora. Do dzis Marylin Monroe, Audrey Hepburn, i wiele innych zarabiaja dla Hollywood miliony dolarów. A gdyby zrobic Marylin ze złota ok 58kg czyli mamy na dzis 470960000zł. To jest i tak za mało jak na tak piekna i utalentowaną aktorke.

  2. Kunsztem aktorskim to MM raczej nie zachwyca :) Monroe zaliczana jest do gwiazd światowego kina, nie dlatego, że była świetną aktorką (mówi się wręcz, że aktorką była średnią) ;) Przełom w jej karierze nastąpił dopiero kiedy przefarbowała się na platynową blondynkę i podkreśliła seksowny pieprzyk na twarzy – po prostu ludzie tak bardzo pokochali wizerunek słodkiej trzpiotki na jaką była kreowana, radosnej sexbomby, z którą ta kobieta tak naprawdę nie miała nic wspólnego… Prawda jest taka, że była to kobieta z problemami, która zakładała maskę blond piękności. Żeby komentarz nie był taki „od czapy” to dodam, że Monroe jest dowodem na to, że NIE WSZYSTKO ZŁOTO CO SIĘ ŚWIECI! ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.