Przejdź do treści

Gratulujemy Kolejnemu Zwycięzcy!

Dziesiąta już sztabka znalazła swojego właściciela! W tym tygodniu 1 gram złota próby 999,9 trafia w ręce Pana Micha Modzelewskiego. Tak nam się spodobała ta wypowiedź, że pozwolimy ją sobie tutaj przytoczyć:

„Sukces finansowy zależy od sposobu myślenia. To my sami musimy wiedzieć czego chcemy od życia. To my sami musimy wiedzieć, że chcemy być bogaci. Niestety większość z nas wychowała się w środowisku średniozamożnym. Tylko niewielu nigdy nie musiało się martwić o pieniądze. Ci natomiast, którzy wywodzą się z przeciętnych rodzinach nauczyli się myśleć, że „bogactwo im się nie zdarza”. A czasami nawet, że im się „nie należy”. To dlatego Ci ludzie nigdy nie przestaną żyć przeciętnie. Zaś bogactwo jest domeną marzycieli i wizjonerów. Ludzi, którzy wierzą, że mogą zmienić swoje życie, a ponadto nie odkładają tego na później. Ludzi, którzy nie czekają na natychmiastową gratyfikację, mają dalekosiężne plany i każdego dnia podejmują działania, które przybliżają ich do celu. Macie 100-u % rację, że oszczędzanie i trzymanie pieniędzy na bankowych lokatach z nikogo nie uczyni milionera. O swoje marzenia trzeba walczyć, a czasami wystarczy mądrze zainwestować ;) Wmawia nam się, że „złoto jest tylko dla bogaczy”, a powinno się wmawiać: „złoto uczyni Cię bogatym!”

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszej dyskusji! Wszystkim pozostałym życzymy ODWAGI – bo trzeba mieć odwagę, by wybrać swój własny los ;) Nasz profil na facebooku czeka na Wasze komentarze, a już za tydzień rozdajemy kolejną sztabkę! Pamiętajcie: FORTUNA SPRZYJA ODWAŻNYM!

Czytaj także:  Rosyjskie Rezerwy Złota Zagrożone?