Przejdź do treści

Gratulujemy Kolejnemu Zwycięzcy!

Mamy zwycięzcę! Trzydziesta piąta, a zarazem ostatnia sztabka w naszym konkursie trafia do Pana Mateusza za komentarz do artykułu To Już Koniec Wirtualnego Pieniądza? Serdecznie gratulujemy i z przyjemnością przekazujemy w Pana ręce 1 gram krystalicznie czystego złota!

Wszystkich, którym nie udało się jeszcze zdobyć upragnionej FORTUNY, uspokajamy – kolejne szanse na wygraną pojawią się wraz z nadejściem lata…

UWAGA! Dla tych, którzy – zgodnie z zasadą czas nie pieniądz – nie chcą czekać aż tak długo, przygotowaliśmy niepowtarzalną niespodziankę. Tylko teraz, aby zdobyć upragnioną FORTUNĘ, wystarczy pobrać i przetestować naszą aplikację na telefony z systemem Android.

Aplikacja służy do składania zamówień w sklepie internetowym Mennica Krajowa. Ponieważ jest to jedynie wersja testowa, mająca na celu sprawdzenie działania aplikacji, zamówienia składane za jej pomocą nie będą realizowane!

Poczuj się milionerem! Zamawiaj najdroższe i najcenniejsze produkty inwestycyjne z naszego sklepu, a przy okazji… wygrywaj krystalicznie czyste złoto! Wśród użytkowników, którzy przetestują aplikację i prześlą swoje uwagi na adres [email protected], pomagając nam tym samym w jej udoskonaleniu, już niedługo rozlosujemy kolejną FORTUNĘ!

Powodzenia!

Czytaj także:  Gratulujemy Kolejnemu Zwycięzcy!
Tagi: