Przejdź do treści

Złoto – Najlepszy Sposób Na Emeryturę

Chyba nikt nie ma już wątpliwości, że polski system emerytalny jest w dramatycznej kondycji. Kto dziś nie zadba o swoją przyszłość, jutro może tego bardzo żałować. A jak zrobić to skutecznie? Złotówki zamieniać na złoto!

A uprzedzając pytania :) – relacja cen chleba do złota skalkulowana w oparciu ceny w USD.

16 komentarzy do “Złoto – Najlepszy Sposób Na Emeryturę”

    1. A no właśnie. Na pewno nie stracimy poprzez nasze gromadzenie. A z emeryturą? No cóż ja w nią nie wierzę. A za jakiś czas nie chcę narzekać, że mnie na nic nie stać.

  1. Jak to ostatnio jeden znajomy (już na emeryturze) mi powiedział – „Mam od cholery sztabek 10g. Co miesiąc sprzedaję jedną i wiesz co, to jest dopiero dodatek emerytalny” :)

  2. Odkładanie papierowych pieniędzy do skarpety odeszło już do lamusa, bo niepewne czasy nie gwarantują stabilności walut, a jedną z niewielu rozsądnych lokat jest i będzie inwestowanie w złoty kruszec…

  3. W obecnej dobie to najmądrzejszy sposób na inwestowanie i zabezpieczenie się na przyszłość,wszystkie inne formy lokowania pieniędzy nie sprawdzają się niestety….

  4. A na pewno nie będzie się stratnym inwestując w żółty kruszec, który będzie stanowił tak naprawdę zabezpieczenie naszej niezbyt kolorowo rysującej się przyszłości.

  5. Raczej dla nikogo nie jest tajemnicą, że na państwo liczyć nie można… Jak dla mnie jedyną mądrą alternatywą jest złoto lub inny kruszec. Co będziesz miał „zakopane w ogródku”, to Twoje :) Tylko żeby na stare lata nie zapomnieć, gdzie się zakopało ;P

  6. Świetne artykuły w ostatnim wydaniu gazetki,rewelacyjnie obrazuja,ze faktycznie warto „zakopywac’sztabki w ogrodku.Bo coz da nam nasze panstwo?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.