Przejdź do treści

Walentynki Ze Złotem Za Dwa Miliony!

W walentynkowy weekend, z okazji Wielkiego Finału Miss Egzotica 2016, Mennica Złota, jako oficjalny partner imprezy, przygotowała naprawdę cenną atrakcję. Odwiedzający warszawskie centrum handlowe Blue City będą mogli spróbować swoich sił i udźwignąć największą sztabę złota w Polsce, wartą prawie 2 miliony złotych!

„Sztaba bankowa”, która pojawi się w Warszawie, waży 400 uncji trojańskich, czyli aż 12,5 kg i posiada akredytację Good Delivery, którą otrzymać może tylko najczystsze złoto z najdoskonalszych mennic. Właśnie w takiej, spektakularnej formie gromadzone są narodowe rezerwy kruszcu i depozyty największych instytucji finansowych świata.

Te imponujące sztaby rzadko opuszczają bankowe skarbce, więc możliwość zobaczenia ich na własne oczy, a co więcej – wzięcia do ręki, to naprawdę niecodzienna atrakcja. Ale to nie wszystko – w ręce tych, którzy podejmą próbę udźwignięcia dwóch milionów złotych, trafi także 5 szwajcarskich sztabek najczystszego złota. To dopiero idealny prezent na Walentynki!

Organizator imprezy spodziewa się, że w walentynkowy weekend w Blue City pojawi się nawet
100 tys. gości. Każdy z nich będzie miał okazję przekonać się, ile ważą prawdziwe pieniądze

 

Czytaj także:  Średnica brylantu a jego waga